Daivobet skuteczny na łuszczyce?

Cześć, wiele osób na problemy z łuszczycą, dużo moich znajomych walczy z tym problemem. Ja osobiście interesuje się tym tematem niedawno odkrywałam maść sterydową.

 

daivobet

Maść daivobet cena/gdzie kupić/stosowanie:

Cena zależna jest od tego jaką objętość maści kupimy:

Daivobet, maść, 15 g, w tubie,- 85,94 zł

Daivobet, maść, 30 g, w tubie,- 166,99 zł

Daivobet, żel, 15 g, butelka,- 449,99 zł

Daivobet, żel, 30 g, butelka,- 97,99 zł

Daivobet, żel, 60 g, butelka,- 189,99 zł

maść kupimy w aptece.

a co dawkowania to:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Leczenie trwa do 4 tygodni. Nie należy przekraczać 100 g maści na tydzień. Uwaga! Po każdym użyciu preparatu należy dokładnie umyć ręce, aby uniknąć przypadkowego kontaktu ze skórą twarzy. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

daivobet efekty

Możliwe skutki uboczne:

Przy zakupie jakiekolwiek leku musimy zapoznać się z możliwymi skutkami ubocznymi. Dlaczego to takie ważne? żebyśmy się nie wystraszyli jak coś zacznie się niepokojącego dziać. Poniżej macie skład, który występuje w daivobet.

Świąd skóry, przemijające podrażnienie lub stany zapalne skóry, rumień, nasilenie objawów łuszczycy. Rzadko: nadkażenia bakteryjne i grzybicze, ścieńczenie i zanik skóry. Stosowanie preparatu w dużych dawkach (powyżej 100 g na tydzień) może prowadzić do przemijającej hiperkalcemii (zwiększenie poziomu wapnia we krwi). Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawności psychofizyczną oraz zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Daivobet składniki:

Podobnie jest ze składnikami. Musimy się zapoznać z takimi informacjami ponieważ są to podstawowe informacje, musimy się upewnić czy nie jesteśmy uczuleni na któryś ze składników.

1 gram maści zawiera:

substancję czynną: 50 mikrogramów kalcypotriolu w postaci kalcypotriolu uwodnionego i 0,5 mg betametazonu w postaci betametazonu dipropionianu,
substancje pomocnicze: alfa – tokoferol, eter stearylopolioksypropylenowy, parafina ciekła, wazelina biała.

opinie

Lubimy znać opinie zanim coś kupimy, a już szczególnie jeśli chodzi o leki.

Dlatego dodaje wam tutaj opinie, oraz przesyłam linki abyście mogli poczytać sobie więcej 🙂 linklink

Re: Daivobet – prosba o opinie
Wysłane przez: Dalila (—.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 lip 2012 – 00:34:24Nie nie normalnie możesz spłukać tyle,że wpierw staraj sie delikatnie wmasowywać to w miejsca pokryte łuszcycą. Miejsca na ciele smarowała tą płukanka z rana a wieczorem normalnie sie kąpała lub też przed prysznicem sie tym smarowała a pozniej normalnie to spłukiwała- z tym,że babcia siedzi głownie w domu więc wiesz jak sie nawet rano posmarowała to jej to nie przeszkadzało w niczym hmmm chyba,że Tobie by to przeszkadzało to możesz to zmyć jasnesmiling smiley ps. to nie uczuli ani nic Ci nie bedzie a już napewno nie bedziesz piecwinking smiley

Re: Daivobet – prosba o opinie
Wysłane przez: Ania (—.as13285.net)
Data: 12 lip 2012 – 16:20:52

Nie dziala dla mnie

Opcje: Odpowiedz•Cytuj
Re: Daivobet – prosba o opinie
Wysłane przez: Edek (—.dynamic.cdma.plus.pl)
Data: 14 lip 2012 – 10:49:05

Jeżeli chcesz by lek starczył CI na dłużej i efekt był lepszy muszą CI go pomieszać w aptece z Baby Oilatum w stosunku 2:1 czyli 2 porcje kremu i 1 porcja Daivobet. Ta kompozycja jest super bo Baby Oilatum zawiera vitamide D któa w mieszance dobrze działą na skóre. Przetestowałem na sobie.
Pamiętaj że nie wolno stosować dłużej jak miesiąc .
Jak nie chcesz bu ci się zmiany wróciły i chcesz zastopować chorobe to proponuje leki doustne, bo smarowanie to jak „głaskanie głodnego po brzuchu”
– kup Olej z nasion wiesiołka w kapsułkach największą porcję, witaminę C, kwas foliowy,Bardzo dobrze jak kupisz jeszcze witaminę centrum.
Bierz to przez dwa miesiące i zobaczysz efekt.
Wiesiołak musisz brać 3 x po 2 kapułki. Reszta po jednej dziennie.
Daivobet to steryd ale brany rozsądnie nie wyrżadzi Ci szkody.
Jak mnie posłuchasz to jedna kuracja Daivobetu Ci wystarczy.
Po 2 miesiącach powiem Ci czym smarować dalej ale to już będziesz robić raz na tydzięn aż ustąpi wszystko.

POZDRAWIAM
Kontakt do mnie w razie gdzu utracisz ze mną kontakt.
Odpowiadam tylko na SMS bo tej komorki mało używam/
Numer podam w trzech seriach po 3 cyfery by zmylić „wójka google”
506 potem 626 a następnie 722
626 a następnie 7

 

A jakie są wasze opinie? stosowaliście?

 

3 thoughts on “Daivobet skuteczny na łuszczyce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *